ІСТОРІЯ ШКОЛИ

Мер Києва повів першачків в нові класи 140 школи

Мер Києва повів першачків в нові класи 140 школи (фото)«У житті головне мріяти, а також багато працювати для здійснення своєї мрії»,- сказав Кличко школярам нової школи № 140. «Десять років батьки цього району мріяли, щоб їхні діти навчалися в гідних умовах і наша команда це зробила. Бо наші головні інвестиції – це інвестиції в майбутнє, в наших дітей. Ми це робимо – торік збудували два садочки, а цього року сім, та дві школи», – додав мер.

У новому корпусі функціонує два комп’ютерні класи з необхідною технікою, харчоблок, актова та читальна зали з інтерактивними дошками. Другий пусковий комплекс передбачав реконструкцію старого корпусу навчального закладу. На фінансування всіх будівельних та ремонтних робіт у школі № 140 з міського бюджету витрачено близько 140 млн грн.

«Саме в цій школі ми маємо вдалий експеримент з будівництва у два етапи. Адже минулого року до 1 вересня було введено першу чергу – побудовано абсолютно новий корпус, що дало змогу школі запрацювати наполовину потужності. Цьогоріч ми відкриємо заклад остаточно і на повну потужність – 800 учнів, – зазначив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Школа обладнана за останнім словом науки і техніки – всі навчальні кабінети забезпечені інтерактивними дошками, працює два комп’ютерні класи, три лінгафонні кабінети, два спортивних зали та басейн. Крім того, заклад повністю пристосовано для дітей із функціональними обмеженнями – в ньому вбудовано ліфт та облаштовано пандуси, – розповів заступник голови КМДА і додав, що у школі також обладнали майданчик для воркауту.

«Моя найменша, третя дитина йде у перший клас, і я можу на власному досвіді сказати, що за два роки зроблено те, що не робилося протягом восьми», – сказала голова батьківського комітету школи пані Валентина.

Наприкінці урочистого відкриття директор школи Оксана Семенюк разом з мером Віталієм Кличком повели першачків в оновлене приміщення та оглянули нову школу.

Мер столиці висловив подяку голові Святошинського району Володимиру Каретку та всім хто наполегливо протягом двох років наближав відкриття школи. Окрему увагу Кличко зосередив на дрібничках, які сприяють відчуттю благоустрою території в мікрорайоні, так він подякував очільнику району за новий мурал «Козаки.Селфі», що був створений за підтримки народних обранців та розташований напроти центрального входу в школу.

Нагадаємо, цього року київська міська влада на підготовку навчальних закладів до нового навчального 2016-2017 року та осінньо-зимового періоду виділила 1,1 млрд грн. Загалом за останні два роки фінансування підготовки навчальних закладів збільшилося більше ніж у п’ять разів (у 2014 р. ця сума становила 198 млн грн, у 2015 р. – близько 500 млн грн).

Поширити новину