Тиждень історії 2019

Протягом 21-25 січня 2019 року згідно Плану роботи кафедри суспільних дисциплін було проведено тиждень історії.

Відкриття тижня  присвячене відзначенням  знаменної події – 100 річниці Злуки Української та Західноукраїнської Народних республік. Для учнів 10 класу це був диспут на тему: «Історичні уроки Злуки: за і проти». Переглядаючи відеохроніку тих подій, вихованці школи занурилися в буремні події 100-річної давнини.

21 січня відбулося відкриття виставки малюнків на історичну тематику. Активну участь в ній взяли учні 5-7-х класів.

Серед п’ятикласників відбулося змагання на краще знання історії Києва та України.

24 січня квест на знання історії Києва для учнів 7- 8-х класів був черговим випробуванням командного духу.

Серед численних зображень історичних об’єктів, зашифрованих в ребусах знайти потрібний. Які враження від акції? Ось відгук на подію самих учасників.

«24 січня в нашій школі відбувся квест з Історії. У якому треба було знайти картини в школі перед цим розгадавши ребус. І знайшовши картину треба було сфотографуватись всією командою як доказ своєї перемоги. Для мене це було в перше і залишило дуже яскраві враження в моїй пам’яті. Сподіваюсь ще такі квести будуть відбуватись и з інших предметів. Хотілось би висловити окрему велику подяку організатору цієї захоплюючої гри.» Р. Хабібулін, учень 8-б класу.

23 січня запам’яталося інтерактивним брейн-рингом 6-а класу «Афіни і Спарта». В цьому інтелектальному батлі змагалися між собою хлопці і дівчата, але перемогла співпраця і взаємодопомога. Команди, допомагаючи одина одній, вибороли бажану перемогу.