Свято знань “У школу як у казку!”

У школу як у казку!

Свято першого дзвоника в ЗЗСО № 140 пройшло в казковій атмосфері де панувала тепла, дружня, родинна обстановка.

На лінійку завітали казкові герої Шапокляк, Пірат-розбійник та Пеппі Довга Панчоха, які пропонували першокласникам свою школу де панують лише розваги. Але юні школярі не піддалися на витівки героїв і обрали серйозний підхід до навчання. Також казкові герої у формі гри розповіли про яскраве та цікаве життя у школі і подарували цікаві подарунки для першокласників. Адже, цього року першокласники пішли в оновлені класи, де будуть вчитися по освітній програмі НУШ.

Особливим цей день є і для випускних класів. Їх чекає складна і цікава життєва дорога, де доведеться обирати професію і втілювати знання в дорослому житті!

Особливим цей день є для кожного учня! Адже як  говориться у гімні школи:

Школа 140 початок життя

Школа 140 це відкриття

Перші уроки і прагнення знань

Майданчик для творчих змагань.

Тобто школа 140 це завжди дорога до відкритті, до знань, до розкритті творчих здібностей, тощо.

Вітальні слова директора школи Семенюк О.Є. надихнули учнів до нових вершин та досягнень.

Бажаємо нашим учням наснаги у здобутті знань!