МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Учні школи брали участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та показали такі результати:

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Предмет Місце Вчитель
   1.       Ткаченко Ольга 7-А українська мова та література ІІ Сидоренко М.Д.
2.  Казимірова Олександра 10  українська мова та література ІІІ Брижата Н.І.
3.  Кондрашов Микола  6-А математика ІІІ Згура В.Г.
4.  Ковган Олексій  8-А математика ІІІ Згура В.Г.
5.  Литвиненко Ольга  8-Б математика ІІ Згура К.С.
6.  Горшкова Юлія 8-Б математика ІІ Згура К.С.
7. Денисова Власта 9-Б біологія ІІ Литвиненко Т.А.
8. Брайко Олександра 9-Б історія ІІІ Гурбік С.М.
9.

Тарасенко Марія

9-А історія ІІІ Гурбік С.М.
10.

Горшкова Юлія

8-Б хімія ІІІ Чала Л.В.
11.

Чернікова Каріна

8-Б хімія ІІІ Чала Л.В.
12.

Чернова Юлія

8-Б фізика ІІІ Пономаренко Л.М.

 

Учні школи брали участь ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, посіли місця:

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце на ІІ (районному) етапі Вчитель
1. Романова Анастасія 5-А ІІІ Поволоцька Н.Б.
2. Овсяннікова Марія 6-А ІІІ Троцько Г.А.
3. Брайко Олександра 9-Б І Брижата Н.І.

 

Результатами ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка є:

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Романова Анастасія 5-А ІІ Поволоцька Н.Б.
2. Ткаченко Ольга 7-А ІІІ Сидоренко М.Д.
3. Брайко Олександра  9-Б ІІІ Брижата Н.І.

 

Переможці І районного конкурсу читців поезії Дмитра Луценка:

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Вчитель
1. Казімірова Олександра 10 ІІІ Брижата Н.І.

 

Результати І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018-2019 н. р. Святошинського району

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Місце Відділення Вчитель
1 Дивак Тетяна  9-Б ІІ Трудове навчання Морозова А.С.
2 Тарасенко Марія 9-А ІІ Історія Гурбік С.М.
3 Околот Максим 9-А ІІІ Біологія Литвиненко Т.А.
Поширити новину