День пам’яті Героїв Небесної Сотні

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!

20 лютого 2019 року у ЗЗСО № 140 пройшли заходи присвячені річниці пам’ятному Дню Героїв Небесної Сотні. Були проведені відкриті уроки, які закінчилися покладанням квітів до меморіальної дошки випускника СЗШ № 140 Яроша Артура. Артур був мобілізований в червні 2014 року. Не сумніваючись в необхідності захищати рідну країну вступив до батальйону «Київська Русь» 5 серпня під Дебальцевим Артура було поранено та відправлено до госпіталю та вже в листопаді 2014 року Артур знову повертається на передову. Залишатися вдома на лікуванні йому не дозволяла думка про те, що його бойовий досвід вкрай потрібен на передовій та й його громадянський обов’язок – захищати Україну. Загинув Артур Ярош 1 березня 2015 року захищаючи рідну землю в місті Авдіївці.

         Учнями початкової школи було створене символічне дерево янголів, де кожен янгол символізував загиблих під час Революції Гідності.

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав..

І з кров’ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

Дякуємо Героям  Небесної сотні, за те, що не пошкодували життя заради нас, заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстояв Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу та патріотизму!

Слава Україні!    Героям Слава!

Поширити новину