День козацтва та Захисника України

В СЗШ №140 відбулася низка заходів приурочена Дню захисника України

та Дню Українського козацтва

Протягом 11.10-13.10.2017 року в СЗШ №140 відбулася низка заходів приурочена Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

Зокрема, 11 жовтня розпочалися святкування Дня захисника України та Українського козацтва з лінійки, на якій звучали патріотичні вірші та пісні, далі захід продовжився спортивним святом «Козацькому роду нема переводу». Під час якого хлопці 9-11 класів змагалися в силі та спритності: в конкурсах  з армреслінгу та бою подушками, підтягувалися на перекладині та віджималися від підлоги, стрибали в довжину та перетягували канат, а також дружно виконували «посадку та збір врожаю картоплі». Глядачі, між спортивними змаганнями, відповідали на питання історичної вікторини. Та найнесподіванішим конкурсом для хлопців – був конкурс «Ліплення вареників», який став яскравою крапкою цього свята. Наприкінці змагань визначили переможців, ними стали учні 9-А класу.

12 жовтня учням 5-А класу, в рамках проведення заходів до Дня захисника України та Українського козацтва, організовано майстер-клас  із розпису імбирних пряників. За допомогою порад майстрів школярі власноруч прикрасили пряники візерунками на патріотичну тематику. В результаті – жодного однакового пряника, всі – авторські роботи та прекрасний настрій.

13 жовтня учні 7-Б класу брали участь у відкритті пам’ятного каменю на місці створення скверу пам’яті Святошинцям, які загибли в АТО на Сході України. А також, в цей день, учні 5-А, 5-Б та 5-В класів відвідали бібліотеку імені Миколи Дубова для дітей, де були учасниками заходів до Дня захисника України та Українського козацтва.

Вже традиційним відбулося вшанування пам’яті хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки випускника нашої школи Артура Яроша, який загинув на Сходу України захищаючи нашу незалежність.