Гордість школи 2018

В СЗШ №140 відбулося свято «Гордість школи – 2018»

         22 травня 2018 року в актовій залі СЗШ №140 зібралися учні, батьки, вчителі, щоб підтримати обдаровану, талановиту молодь. Це свято великої шкільної родини, свято Інтелекту, Гордості і Таланту.

        Традиційно захід відкрила директор школи Оксана Євгенівна Семенюк та звернулася з вітальним словом до учнів, подякувала всім хто брав активну участь в житті школи, захищав честь школи на районних та міських олімпіадах та  конкурсах.

        Грамотами та подарунками нагороджені учні школи, які посіли призові місця в районному та міському етапах Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

        Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. У нашій школі ми ростимо талановиту молодь, яка неодмінно вплете у національний вінок цвіт свого таланту, тому й відзначені грамотами та подарунками учні школи за особливий вияв творчого таланту в номінаціях «Усний жанр», «Вокал», «Музика», «Хореографія» й за особистий внесок у піднесення іміджу школи

        Також вшановані спортсмени школи, які досягли успіхів в різних спортивних змаганнях, а також відзначена театральна студія «Синій птах» за ІІ місце в конкурсі-фестивалі «Об’єднана Святошинська сцена».

         Учні школи живуть цікавим життям. Їм підвладні вершини науки, творчості та спорту.

 

Поширити новину