Волі народної дзвін

У СЗШ № 140 відбувся захід присвячений

100-річчю Української революції “Волі народної дзвін”

В рамках предметного тижня з історії та відповідно до визначних дат 2018 року у СЗШ № 140 відбувся позакласний захід для учнів 8-11 класів, присвячений 100-річчю битві під Крутами.

Розказані вірші відомих українських поетів про ту битву, нікого з присутніх не залишили байдужими. Мелодекламація новели В. Поліщука “Над свіжою могилою” вразила кожного з присутніх.

З великою шаною та гордістю, учні згадали студентів, які полягли у цій революції, провели паралель між подіями 100-річної давнини та сьогоденням. Згадали полеглих воїнів та мирних жителів під час Революції Гідності та випускника СЗШ № 140 Артура Яроша, який загинув на Сході України у 2015 році. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

«…Ваші могили знані й незнані, волі народної дзвін. Вічна Вам пам’ять, вічна Вам слава і наш доземний уклін.»