Свято знань

В СЗШ №140 відбулося розважальне шоу «1 вересня – Свято знань!»

Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Свято знань – свято особливе для першокласників та їх батьків, адже початок навчання в школі, є яскравою подією в житті малечі.

Циркові номери, веселі руханки, авторські віршики, кульки і медальки. Саме так весело і креативно розпочався новий навчальний рік в школі № 140.

Клоунеса Карамелька і ведучий Джей-Джей влаштували танці з першокласниками, перевіряли наскільки уважні учні 5 класів, дев’ятикласники складали віршики про клас, а одинадцятикласники змагалися у силі та спритності. Всі діти із задоволенням танцювали, розважалися, брали участь у конкурсах, веселилися.

В такому ж веселому настрої, директор школи Оксана Євгенівна привітала учнів, батьків та вчителів з початком навчального року та побажала успіхів, натхнення, творчих злетів та руху вперед – до здійснення мрій!

Так галаслива та весела шкільна родина СЗШ №140 розпочала навчальний рік.