Бабин Яр 27.09.17

27 вересня учні СЗШ №140 відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр»

Бабин Яр – одне з найвідоміших пам’ятних місць, пов’язаних із людською трагедією. Тут, починаючи з 29 вересня 1941 р. і до жовтня 1943 р., гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб. Саме в ці дні в Києві вшанують пам’ять жертв Бабиного Яру – масових розстрілів фашистами євреїв, військовополонених та мирних жителів.

Щорічна акція вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, стала вже традиційною для учнів та вчителів СЗШ №140. І вже цьогоріч, учні 6-Б класу відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр» та вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів.

Діти відкрили для себе цю жахливу сторінку історії Києва, ознайомилися з  архітектурними пам’ятниками, які розміщені на місці страшної трагедії: пам’ятними знаками «Менора», розстріляним у Бабиному Яру дітям, з «Дорогою скорботи», каменем з написом: «В пам’ять про ромів, розстріляних у Бабиному Яру» тощо.

Сучасне молоде покоління має усвідомлювати, що трагедія Бабиного Яру завжди була й залишається приводом згадати про жертви Другої світової війни, вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.